Klacht: in storing uitverkocht

mayradominique op 12 februari 2021 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 12 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

om 9.00uur zouden de zilvere jordans uitkomen, die kwamen uit in een storing ik contact met een medewerker gezocht die mij vertelde dat er storing was en ik gewoon de app moest blijven vernieuwen. nog geen 1 minuut later staan de schoenen op uitverkocht. ik terug berichten naar de klantenservice en inderdaad uitverkocht terwijl mij 1 minuut geleden nog een storing vertelt was. het enige wat ik kon doen was wachten tot ze er weer waren. deze mevrouw kon mij niet vertellen hoe ze dan in een storing toch verkocht konden worden.

Gewenste Oplossing:

als ik mijn schoenen heb die ik daar in de storing 12x in mijn mandje probeerde te doen zonder resultaat terwijl ik erg op tijd was

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mayradominique
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM