Klacht: Geen geld terug

Merel van Zessen op 21 april 2022 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 21 april 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een aantal weken geleden heb ik mijn bestelling ontvangen bij zalando dit was op 31-4-2022. Echter is er een verkeerd pakket geleverd en heb ik hiervoor gebeld naar zalando. Zalando heeft mij netjes een email gestuurd met daarin een ander soort retour sticker die ik erop heb geplakt en netjes op 1-4-2022 ingeleverd bij een Postnl punt. Het is nu 21-4-2022 en heb nogsteeds mijn geld niet terug. Ik heb op verschillende momenten al gebeld hierover, maar ben mijn verzendbewijs bonnetje kwijt geraakt. Hierdoor zeggen ze mij niet meer te kunnen helpen. Zelf staat er in dat mailtje die ik van Zalando heb gehad wel een verzenbewijs. Ik ben er vanuit gegaan dat dit ook zou gelden als verzenbewijs aangezien dat er duidelijk op staat. De vrouw die ik aan de telefoon had zei echter dat het pakket nooit is ontvangen door PostNL. Dit vind ik nogal al verwarrend aangezien ik echt op 1-4-2022 netjes mijn pakketje heb afgegeven bij de DA drogist in Rijsbergen. Dit is een PostNL punt en heb daar ook mijn verzenbewijs gekregen. Hierdoor kan ik er toch vanuit gaan dat het is ingescand en afgeleverd aan PostNL? Vanavond heb ik weer contact op genomen met Zalando hierover, maar ik kan na het telefoon gesprek eigenlijk al concluderen dat ik mijn geld niet meer terug krijg. Zelf baal ik hier erg van en had graag gewild dat ze verder onderzoek zouden doen aangezien het in eerste instantie fout was gegaan bij hun door een verkeerd pakket af te leveren. Ik ben bang dat ik hierdoor nooit meer zaken wil doen met Zalando om dit te voorkomen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn geld terug. Of dat het pakket opnieuw word verzonden wat ik wel had besteld.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Merel van Zessen
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM