Klacht: Dreiging incassobureau

marja folbert op 25 januari 2023 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 25 januari 2023

Een klant van Zalando heeft een jurk besteld en deze op dezelfde dag van ontvangst teruggestuurd, met bewijs van retour. Ondanks eerdere communicatie met Zalando over de betalingsherinneringen, ontving de klant een brief van een incassobureau, terwijl contact met Zalando moeilijk te leggen is.

Mijn Klacht:

Ik had een jurk besteld op 20 november,was binnen op de 23ste november gepast,stond niet dus dezelfde dag weer na een dhl point gebracht.Kreeg via de mail bewijs van terug sturen.Op 20 december kreeg ik de eerste betalingsherinnering op 6 januari de tweede. Heb Zalando gebeld ze zouden het regelen ik ging uit het dossier.Nu toch een brief van overdracht na een incassobureau ontvangen.Probeer te bellen maar Zalando is onbereikbaar.

Gewenste Oplossing:

Intrekken dreigen met een incasso bureau,de fout ligt mijn inziens bij Dhl.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marja folbert
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM