Mijn Klacht:
In Januari heb ik in totaal 3 bestellingen gedaan, de tweede bestelling is verkeerd gegaan. Wel is de bestelling betaald, dit kwam echter niet in jullie systeem terecht. Ik heb de bestelling opnieuw gedaan met een derde cadeaubon en ja hoor deze deed het wel. Ik heb toen contact gehad met een man hij gaf aan dat ik al het geld terug zou krijgen, dit duurde 24 uur. Na 3 dagen besloten weer te bellen, want ik had niks ontvangen.
Toen weer besloten om te bellen ik kreeg een mevrouw aan de lijn, die gaf aan dat er twee dezelfde bestelling naar mij onderweg waren. Ik kreeg er alleen maar 1 van binnen. Besloten toch weer te bellen, want ik had niks ontvangen en ik zag dat ik maar €1,92 terug had gekregen. Ik mis dus nu nog mijn cadeaubon van €50,-. Ik kreeg weer een andere vrouw aan de lijn, ze gaf me aan geen 3de bestelling te zien en dus niks voor me kon doen. Na 3x hetzelfde gesprek gehad te hebben met 3 verschillende collega’s, kwam eruit dat de cadeaubon dus volgends hun niet was verzilverd. Wel is de rest betaling ook gedaan. Uit eindelijk heb ik deze cadeaubon dus weggegooid omdat ik dacht dat het was verzilverd. Ik had tenslotte ook een rest bedrag gedaan en er was gezegd dat ik alles terug zou krijgen of opnieuw verstuurd zou worden.
Nu vroeg ik naar een oplossing en het komt erop neer dat het mijn fout is. Terwijl hun systeem heel de bestelling niet heeft verwerkt. Zelfs werd ik heel onbeleefd te woord gestaan, op het laatst heeft ze me zelfs opgehangen terwijl ik nog een vraag stelde.
Ik ben echt heel erg teleurgesteld in jullie! Mijn familie kocht alles bij jullie en ik ook een aantal keer. Zelfs dan word je zo behandeld, schandalig!
Ik hoop dat dit heel snel word opgepakt.
Groetjes:
Mevrouw N
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag de €50,- van mij cadeaubon terug zien. En dat de beloftes worden waargemaalt die ze beloven.


