Klacht: beloven geld terug te storten nog steeds niks

gertjanfarla op 12 februari 2013 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben uw retourzending op 12 februari 2013 ontvangen. Op 13 februari 2013 hebben wij het aankoopbedrag teruggestort. Op 15 februari 2013 is hier tevens een bevestiging van verzonden.

Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 12 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nou we zijn weer 1,5 week verder. Een pracht mailtje en berichtje ow sorry meneer we storten het geld z.s.m terug. Een storing in het betalingssysteem blablabla. Hier heeft u een kortingsbon van wel 10 euro. Maar geld terug geven hooo maar. Hier word je toch niet blij van ik wacht nu al 2 maanden om mijn geld. 🙁

Gewenste Oplossing:

Geld terug, ze trekken er rente van. en een schade vergoeding

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Zalando in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Zalando een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Zalando

13 jaren geleden - Geachte Gertjanfarla, U heeft aangegeven dat u nog wacht op een terugbetaling van uw retourzending. Wij hebben uw retourzending op 12 februari 2013 ontvangen. Op 13 februari 2013 hebben wij het aankoopbedrag teruggestort. Dit bedrag is binnen enkele dagen zichtbaar op uw rekening. Wij hopen u zo voldoende te hebben geïnformeerd en vertrouwen erop uw klacht hiermee te hebben opgelost. Heeft u nog vragen dan kunt u contact met ons opnemen. Wij helpen u graag verder.

Zalando

Heeft op 18 februari 2013 om 14:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben uw retourzending op 12 februari 2013 ontvangen. Op 13 februari 2013 hebben wij het aankoopbedrag teruggestort. Op 15 februari 2013 is hier tevens een bevestiging van verzonden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM