Klacht: Voel me misleid

Jrtb op 10 november 2015 over Yves Rocher in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 10 november 2015

Een klant van Yves Rocher voelt zich misleid na het plaatsen van een bestelling met kortingsbonnen. Ondanks het gebruik van een 50% kortingssticker en duidelijke aantallen, ontbraken artikelen en werd de korting niet verrekend op de factuur. Na meerdere e-mails te hebben gestuurd, ervaart de klant dat de reacties van de klantenservice onvoldoende zijn en dat er geen oplossing wordt geboden.

Mijn Klacht:

Enige tijd geleden heb ik een bestelling geplaatst bij Yves Rocher.
Dit was naar aanleiding van me verjaardag en ik had een envoloppe ontvangen met allemaal kortingsbonnen.
Na lang puzzelen heb ik een flinke order geplaatst. Stickers geplakt met 50% korting. Heel duidelijk de aantallen vermeld.
Na enkele dagen ontvang ik mijn bestelling.
Alleen ontbreken dus de 2e artikel van de bestelling en op het factuur is geen korting verrekend.
Ik heb nu al 5 mailtjes gestuurd en als er al word gereageerd word ik afgepoeierd.
De 1e mail was direct na levering, en werd mij terug gemaild dat ik de 50% korting wel heb ontvangen echter enkele producten zijn uitgesloten?!
Ten 1e de korting is niet verrekend, maar yves rocher geeft aan dat de korting prijs is wat op de site staat die prijzen zijn al met korting…
Ten 2e er staat nergens dat producten zijn uitgesloten! Ik heb de gehele inhoud van de aanbieding gelezen maar er staan geen uitzonderingen of iets in!

Hierop ben ik het niet mee eens en meld dit verschillende keren.
Waarop yves rocher geen eens meer reactie geeft!
Nu echt een boze mail gestuurd en krijg ik vandaag weer de reactie, dat ik wel 50% korting heb gehad omdat de prijs op de website het laagste is.

Ze snappen er helemaal niks van de medewerkers.Ik was een trouwe klant, ik kom geen stap verder.

Gewenste Oplossing:

Ontbrekende bestelling opsturen en de 50% korting geven op de bestelling!

Zodat het factuur bedrag klopt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Yves Rocher in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM