Klacht: ik ben boos

15OtjeenSara10 op 12 maart 2020 over Yours Clothing in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 12 maart 2020

Een klant van Yours Clothing is zeer ontevreden over het retourproces van kleding. Na veel moeite om een retourlabel te verkrijgen, ontdekte de klant dat er meer dan 15 euro betaald moest worden voor de retourzending. Dit heeft geleid tot frustratie en de beslissing om nooit meer bij het bedrijf te kopen.

Mijn Klacht:

Ik probeer uit alle macht kleding te retourneren. Na veel gezoek vindt ik dan eindelijk uit hou ik een retour label kan verkrijgen moet ik G GVD meer dan 15 Euro betalen voor de zending. Ik ben onwijs kwaad. Ik koop NOOOOOOOIt meer iets bij hen en ik verwijder hun site.

Gewenste Oplossing:

Fatsoenlijk een retourlabel kunnen verkrijgen en kostenloos retourneren!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Yours Clothing

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Yours Clothing nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 15OtjeenSara10
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM