Mijn Klacht:
Tot mijn verbazing is er weer geld voor een abonnement afgeschreven van mijn rekening. Het telefoonnr waar het abonnementsgeld betrekking op zou hebben, is al enige tijd, zeker een half jaar geleden afgesloten. Het geld wordt ge-int door de firma Direct Pay Services. Meerdere keren verzocht contact op te nemen met de klantenservice van Youfone, maar krijg geen gehoor. Je staat uren in de wacht, met het bijbehorende bandje.
Pogingen ondernomen om Direct Pay Services te bellen, daar wordt gewoon de verbinding verbroken zonder dat je iemand te woord heeft gestaan.
Als een telefoonnummer afgesloten is, kunnen ze toch niet zomaar het voormalige abonnement in het leven roepen, met de daarbij behorende afschrijvingen? En als ik inlog op My Youfone, staan er ook gegevens die niet kloppen, waaronder mijn geboortedatum. Kan dit zomaar? Heb de gelden in ieder geval weer terug geboekt.
Gewenste Oplossing:
Wanneer de afschrijvingen stoppen, omdat ik geen abonnement meer heb bij Youfone.

