Klacht: Veel te hoge kosten

corrie150 op 01 september 2014 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Verwezen naar eerder mailcontact met de klantenservice waarin al haar vragen beantwoord worden. Indien klant het hier niet mee eens is kan zij schriftelijk in bezwaar gaan. Excuses aangeboden voor het ongemak.

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 1 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb in juni een abonnement affgesloten
Je kon geen extra kosten krijgen als je buiten je databundel heenging
De snelheid zou worden verlaagd
Dit had ik telefonisch nagevraagd!
Dit is dus absolluut niet waar
Ik heb een abbo van €12,00 en heb een rekening van €104 gekregen

Aangezien dit ook op hun website staat en daar geen enkele uitzondering wordt genoemd vind ik dit niet in de haak

Gewenste Oplossing:

Gewoon doen wat ze beloven en anders einde abbonement per direct

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 02 september 2014 om 10:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Verwezen naar eerder mailcontact met de klantenservice waarin al haar vragen beantwoord worden. Indien klant het hier niet mee eens is kan zij schriftelijk in bezwaar gaan. Excuses aangeboden voor het ongemak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Youfone beoordeeld.

corrie150

Heeft op 02 september 2014 om 13:26 geantwoord

De oplossing van hun is een verwijzing naar de mail die ik kreeg van de klantendienst. Daar staat dus in dat ze niks voor mij kunnen doen. .( Heb een brief geschreven hierover naar hun klachtenafhandeling maar daar heb ik nog geen reactie op. Vandaar mn klacht hier). Prachtige oplossing. Youfone maar niet heus

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Wat een oplossing . Verwijzen naar een mail van de klantenservice waarin staat dat ze niks voor me kunnen doen. Brief was gepost met deze klachten maar niks retour

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie