Mijn Klacht:
Na vele tickets te hebben ingeschoten en een eerdere klacht op deze site gemeld te hebben presteert Youfone het weer om onterechte incasso’s te innen. Ik heb geen abonnementen meer, ik geef de klantnummers door in de klacht en Youfone vraagt vervolgens weer om de klantnummers.
Na een nette mail van Youfone dat het abonnement is beëindigd en excuus voor de overlast, is het wederom raak. Ik krijg een week later dat de sim weer is geactiveerd (ik weet niet eens voor welk van de twee afgesloten abonnementen) en even later volgt er wederom ee afschrijving. Ik boek de incasso’s nu maar voortaan direct terug want contact opnemen met Youfone is echt zinloos gebleken. Ik ben er klaar mee en ik wens Youfone veel succes als ze mij willen dagen. Ik heb inmiddels een dik dossier opgebouwd en het is hemel schreiend dat er zo onzorgvuldig met meldingen wordt omgegaan.
Ik geef nog een keer de klantnummers hier door en dit is echt mijn laatste tijd die ik verspil aan dit bedrijf:
Klantnummers zijn 1011105135 en 1011105889.
Gewenste Oplossing:
Dat er nu eens serieus gekeken wordt naar deze klacht en deze ook daadwerkelijk wordt afgehandeld en niet wederom naar klantnummers vragen die in deze klacht al zijn gemeld. Graag stoppen met afschrijven en de abonnementen en mijn klantnummers uit de historie halen want anders word ik dadelijk weer ongevraagd abonnee doordat een sim-kaart ongevraagd wordt geactiveerd.

