Klacht: Onterechte factuur/afschrijving en niet opnemen

El-Capie op 19 december 2013 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 december 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant zal de teveel in rekening gebrachte kosten terugontvangen binnen 14 werkdagen.

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 19 december 2013

Een klant heeft onterecht facturen en afschrijvingen ontvangen van Youfone na zijn overstap naar T-Mobile. Ondanks de overstap ontving hij nog steeds rekeningen en werd er een bedrag van zijn rekening afgeschreven. Pogingen om telefonisch contact op te nemen met Youfone om dit op te lossen, resulteerden in lange wachttijden.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is dat ik begin van vorige maand ben overgestapt van Youfone naar T-mobile. Nu zou het zo moeten zijn dat ik vanaf dat moment niks meer te maken had met Youfone en vanaf dat moment alleen maar aan T-mobile zou gaan betalen.

Echter heb ik vorige maand een factuur ontvangen van Youfone en deze maand ook, vorige maand is er ook een bedrag van mijn rekening gehaald terwijl ik dus niet meer bij Youfone zit.

Ik heb zojuist geprobeerd te bellen om het op te lossen, maar ik heb twee maal in de wachtrij gestaan van 9 minuten..

Gewenste Oplossing:

Terugstorting van het bedrag van de vorige maand en vanaf dit moment geen facturen meer ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 19 december 2013 om 17:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant zal de teveel in rekening gebrachte kosten terugontvangen binnen 14 werkdagen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Youfone beoordeeld.

El-Capie

Heeft op 23 december 2013 om 08:57 geantwoord

Tevreden!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie