Klacht: Incassobeleid / afhandeling klachten

kefalonia1 op 25 november 2013 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 november 2013
Reactie van het bedrijf:

De gegevens op de specificatie zijn correct. Wat op de specificatie staat is wat op het netwerk van KPN is geregistreerd. Blokkade verwijderd, wij zullen alsnog de openstaande post aanpassen i.v.m. de dubbel in rekening gebrachte abonnementskosten.

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 25 november 2013

Een klant van Youfone heeft onterecht kosten van €42,- ontvangen voor een telefoongesprek dat nooit heeft plaatsgevonden. Ondanks herhaalde meldingen en bevestigingen van een contactpersoon dat er geen gesprek heeft plaatsgevonden, negeert Youfone de opmerkingen van de klant. De klant ervaart ook problemen met het incassobeleid, waaronder een onverwachte afsluiting van de telefoon.

Mijn Klacht:

Er worden bij mij kosten in rekening gebracht van €42,- voor een nummer in Amsterdam dat ik nimmer heb gebeld, dit heb ik via diverse tickets aan Youfone kenbaar gemaakt, contactpersoon bij bedrijf in Amsterdam kan bevestigen dat ik nimmer telefonisch contact op de bewuste dag heb gehad, zij gaan volledig voorbij aan mijn opmerkingen, ik krijg wel via een ticket van Youfone een melding dat er inderdaad twee termijnen in rekening zijn gebracht, en welgemeende excuses hiervoor!! Wat schetst mijn verbazing, vanochtend om 5.30 uur krijg ik een sms dat mijn telefoon is afgesloten. Indien men het bedrag storneert krijg je in no time het incassobedrijf op je dak met vermelding, uw telefoon is nu afgesloten, wat toen nog niet het geval was. Ik krijg stellig de indruk dat men probeert mensen te intimideren!

Gewenste Oplossing:

Blokkering ongedaan maken en klachten serieus nemen!
Ook mensen in dienst nemen die de Nederlandse taal machtig zijn, ontvang teksten die halfzacht zijn.
Indien Youfone mijn klachten niet serieus neemt overweeg ik juridische stappen te ondernemen en e.e.a. In de media te brengen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 25 november 2013 om 10:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

De gegevens op de specificatie zijn correct. Wat op de specificatie staat is wat op het netwerk van KPN is geregistreerd. Blokkade verwijderd, wij zullen alsnog de openstaande post aanpassen i.v.m. de dubbel in rekening gebrachte abonnementskosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Youfone beoordeeld.

kefalonia1

Heeft op 25 november 2013 om 16:26 geantwoord

Blokkering is dan wel ongedaan gemaakt, maar dat neemt niet weg dat jullie pas actie ondernemen indien e.e.a. In de media wordt gebracht, ik heb er begrip voor dat er een fout is opgetreden in de facturering ,maar dan kunnen jullie toch wel jullie klanten informeren (middels een mail) dat e.e.a. fout is gegaan! Nu sluiten jullie klanten onnodig af met alle gevolgen vandien, heel jammer!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie