Mijn Klacht:
Hallo,
Ik ben onlangs overgestapt van een andere provider naar youfone omdat deze maandelijks wat voordeliger was. Echter bij mijn eerste factuur blijkt deze verwachting al te zijn omgedraaid.
Ik heb een abonnement afgesloten van 1 jaar en moet daarvoor 21 euro per maand betalen (sim-only) maar tot mijn verbazing was de eerste factuur 106 euro. Het vreemde was dat ik geen enkel bericht had gekregen van youfone dat ik buiten mijn bundel was gegaan. Dus ik naar de klantenservice bellen en gevraagd: hoe komt het nou dat mijn eerste factuur 5x zo duur is als mijn abonnement? Waarop de klantenservice zei dat de eerste maand van je abonnement altijd 2x zoveel kost als je normale abonnement, wat ik nogal vreemd vind maargoed dat staat blijkbaar ergens in de algemene voorwaarde. Vervolgens vroeg ik hoe het dan kwam dat mijn factuur 5x zo duur was ipv 2x? waarop ze antwoordde dat ik buiten mijn bundel was gegaan met internet. Ik vroeg toen waarom ik daar geen melding van heb gekregen middels in sms, zoals ik bij mijn vorige provider wel kreeg.
Hierop antwoorde ze met: ja u heeft geen dataplafond aangezet! wat er dus op neer komt dat het mijn fout is dat youfone geen bericht laat weten wanneer ik buiten mijn bundel zit. Dit vind ik ronduit schoftig en niet meer van deze tijd. Ook de manier waarop ik behandeld ben door de klantenservice is niet klantvriendelijk. De schuld wordt op mij afgeschoven omdat ik geen dataplafond heb ingesteld wat blijkbaar ergens verstopt zit in de algemene voorwaarden wat naar mijn inziens niet redelijk en billijk is.
Ik heb vervolgens gevraagd of de klantenservice een dataplafond kon instellen zodat ik wel een melding krijg. Dit kan ook pas weer vanaf 1 januari volgende maand.
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn geld terug krijg dat buiten mijn bundel is gefactureerd en iedereen voortaan een smsje krijgt wanneer de volledige bundel van het abonnement is verbruikt.


