Klacht: FACTUUR TE HOOG VANAF HET BEGIN, KLANTENSERVICE SLECHT BEREIKBAAR OF GEWOON NIET, GEEN NALEVING VAN OVEREEKOMST

user-213152 op 19 november 2013 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant gebeld maar wij kregen voicemail. Wij zullen de klant vanmiddag nogmaals proberen te bereiken zodat wij de situatie door kunnen spreken.

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 19 november 2013

Een klant van Youfone heeft herhaaldelijk te maken gehad met te hoge facturen sinds het begin van zijn abonnement in september. Ondanks een belletje naar de klantenservice, waarin fouten werden erkend en beloofd werd dat nieuwe facturen zouden volgen, heeft de klant deze nog steeds niet ontvangen. De klant ervaart daarnaast problemen met de bereikbaarheid van de klantenservice en voelt zich niet goed geholpen.

Mijn Klacht:

Hierbij alleen maar klachten over youfone, mijn abbo is sinds september en vanaf september hebben jullie bij elke factuur teveel geld van mijn rekening afgeschreven. VRIJDAG 15 november heb ik hierover gebeld en is mij ook duidelijk gemaakt dat er fouten zijn gemaakt en ik mijn geld kon stoneren en de rest verekend zouden worden met andere maanden. HIEROVER zou ik NIEUWE facturen krijgen en die heb ik na 4 dagen nog steeds niet ontvangen. MAAR nadat ik MIJN geld heb gestoneerd kon youfone wel DIRECT het geld TERUG VRAGEN via PAY SERVICES. TERWIJL IK EEN BEVESTEGING HEB OVER HET GELD DAT IK KON STONEREN. IK BEL AL UREEEEN MET HET KLANTEN´´SERVICE´´ tussen haakjes, want het is GEEN SERVICE. 1200 is een GRATIS NUMMER en wordt gewoon GEREKEND als informatie nummer terwijl ik OOK dit navroeg toen ik aan de telefoon zat. WEER een leugen. ONs onvereenkomst die ik wel na leef maar jullie niet wordt mij teveel na de 3de maand en problemen bij jullie en woorden dieniet worden nagekomen. Ik denk erover na om juridische maatregelen te nemen.

Gewenste Oplossing:

GEEN OPLOSSING GEWOON NAKOMEN VAN DE OVEREENKOMST EN WOORDEN DIE GEGEVEN WORDEN.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Youfone

Heeft op 20 november 2013 om 11:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant gebeld maar wij kregen voicemail. Wij zullen de klant vanmiddag nogmaals proberen te bereiken zodat wij de situatie door kunnen spreken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Youfone beoordeeld.

user-213152

Heeft op 19 december 2013 om 12:07 geantwoord

NEE ik was van plan deze maand af te wachten om te kijken of zij hun woorden nakomen EN PRECIES WEER DEZELFDE FOUTEN EN WEER EEN TE HOGE REKENING EN WEER LOZE WOORDEN!!!!!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie