Mijn Klacht:
Hallo,
hierbij een klacht over youfone en hun klantenservice,
ik heb al bijna 2 weken een nieuwe simkaart van youfone binnen maar ik kan hem niet gebruiken omdat ik hem niet kan activeren, ik heb netjes de welkomsbrief gevolgd maar er staat nergens “activeren” op de youfone site nadat ik ingelogd ben.
dus ik heb maar gebelt, drama.
in totaal meer dan 80 minuten in de wachtrij gestaan waarna ik maar gewoon ophing, (52 + 32 minuten naar de 0900 nummer).
ik heb nog nooit kunnen bellen met me nieuwe nummer, ik heb 2 toestellen en beide melden dat ik alleen noodoproepen kan bellen, ze zijn sim-lock vrij.
ik ga niet voor een abonnement betalen als de provider zelf onbereikbaar is en ik het product waarop ik me aboneer niet beschikbaar is.
mijn klantennummer is: 1011078033
Gewenste Oplossing:
Als de gemaakte bel kosten zijn vergoed en als mijn simkaart eindelijk geactiveerd kan worden (bruikbaar maken van mijn simkaart)

