Mijn Klacht:
Overgestapt van Hollandse Nieuwe naar Youfone. De eerste simkaart die ik kreeg werd niet gedetecteerd door mijn telefoon, mijn oude simkaart wel, hierdoor weet ik zeker dat het probleem niet aan mijn telefoon ligt.
Meerdere malen mailcontact met Youfone gehad, zonder resultaat. Uiteindelijk gebeld via 0900-nummmer en een nieuwe simkaart via de post opgestuurd gekregen. In de brief hierbij staat dat ik via my youfone de optie “Nieuwe simkaart activeren” moet kiezen, deze optie staat echter niet in het menu. Als ik toch mijn nieuwe simkaart erin stop herkent mijn telefoon deze wel, ik voer de juiste pincode in, maar vervolgens krijg ik de melding: “ongeldige simkaart”.
Inmiddels kan ik al 10 dagen niet bellen of internetten. Overigens is het zaterag en is de helpdesk gesloten.
Gewenste Oplossing:
Tevreden zodra ik weer kan bellen en internetten, en compensatie krijg voor de dagen dat ik niet gebruik heb kunnen maken van mijn nieuwe abonnement.

