Klacht: abonnement voor 36 maanden

dannys85 op 02 juli 2013 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

De einddatum van het abonnement wordt aangepast zodat de klant weg kan met nummerbehoud.

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 2 juli 2013

Een klant van Youfone heeft een abonnement afgesloten voor 12 maanden, maar ontving later informatie dat hij een contract van 36 maanden zou hebben. Na contact met de klantenservice werd het abonnement aangepast, maar er bleek ook een fout te zijn met het telefoonnummer. De klant wil nu overstappen, maar ervaart problemen met de looptijd van het abonnement.

Mijn Klacht:

hallo…
ik hehb een jaar gelden een abonnement afgesloten voor 1 jaar (250 min+500mb internet)ik had een aanvraag gedaan met nummer behoud,maar dat kon niet dus heb ik een simkaartje gekregen met een nieuw nummer dat was dus ook mijn abonnement.
ik heb hem geactiveerd en alles was klaar dacht ik.na 5 dagen kreeg ik een 2e simkaart
met me ouwe nummer die ik niet meer wou dus heb gebeld en meneer zij ik kon hem weer terug sturen en dan kwam het allemaal wel goed .zo gezegd zo gedaan
nu na bijna een jaar is mijn abonnement bijna afgelopen en wil overstappen maar nu zeggen jullie dat ik een abonnement heb lopen van 36 maanden wat helemaal niet kan. ik heb weer gebeld naar jullie en meneer heeft op mijn youfone de 36 maanden veranderd naar 12 maanden met een verkeerd nummer er ook nog is bij en zij dat het nou goed was.maar tot op heden is er nog helemaal niks goed wand er wordt gezegd dat ik nog een abonnement heb tot 2015

Gewenste Oplossing:

ik zou graag willen dat mijn verkeerde nummer van mijn youfone wordt gehaald en dat mijn abonnement gewoon af kan lopen op de gecontracteerde datum van dit jaar
wand ik weet nu al dat ik na mijn contract datum toch door betaal omdat jullie geld van me rekening zullen halen.
help me alsjeblieft wand weet hier echt geen raad meer mee en bellen naar jullie helpt ook niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Youfone

12 jaren geleden - De juiste einddatum van het abonnement wordt in het systeem gezet zodat de klant weg kan met nummerbehoud.

Youfone

Heeft op 02 juli 2013 om 14:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

De einddatum van het abonnement wordt aangepast zodat de klant weg kan met nummerbehoud.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie