Mijn Klacht:
Ik heb mijn Telfort prepaid laten overdragen naar Youfone abonnement met nummerbehoud. Dit zou gisteren 12-11-2014 worden uitgevoerd. Nu de volgende dag nog steeds geen aansluiting, ik kan ook niet meer terug naar Telfort en onbereikbaar en zit dus helemaal klem!
4 x gebeld met klantenservice, minimaal 30min in de wacht, hetzelfde verhaal iedere keer weer van klantenservice, storing bij KPN netwerk, excuses enz, enz. ik ben het gewoon zat en wil een oplossing!!
Zeer frustrerend allemaal, je kunt nu dus niets meer, ik kan het niet laten terugdraaien en het doorvoeren lukt ook niet. Ook zakelijk ben ik nu onbereikbaar, schande.
Gewenste Oplossing:
EEN WERKENDE AANSLUITING zoals overeengekomen in het contract van Youfone, dienst is niet geleverd, recht op ontbinding, vergoeding van alle (tel)kosten en uren die ik er aan besteedt heb, inkomstenderving?!

