Klacht: Onwerkbare site bij het parkeren in amsterdsm

Arthur Van Breugel op 19 april 2023 over Yellowbrick in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Yellowbrick is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Parkeren
Status In behandeling
Datum 19 april 2023

Een gebruiker ervaart problemen met de Yellowbrick-app tijdens het parkeren in Amsterdam, waarbij de app herhaaldelijk vraagt om het wachtwoord opnieuw in te voeren of een nieuw wachtwoord aan te vragen. Deze situatie deed zich eerder ook al voor, maar de app functioneerde later weer normaal toen de gebruiker terugkeerde naar Almere.

Mijn Klacht:

Bij de parkeerpoging in Amsterdam.bleek de app onwerkbaar en vroeg bij herhaling om op nieuw het wachtwoord in te voeren. Of een nieuw aan te vragen. Beiden pogingen stranden bij herhaling. Een uur later , terug in Almere werkte de app als voorheen. Dit is echter al de 2e maal dat dit euvel zich voordoet

Gewenste Oplossing:

Mogelijke reden van dit euvel en een schadevergoeding voor de gemaakte kosten tw 4maal heen en weer Almere, Amsterdam. 140 km 14euro diesel plus 2xmaal een gemiste roeiles 70 euro

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Yellowbrick over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Yellowbrick in behandeling genomen

Bericht van Yellowbrick

2 jaren geleden - Beste meneer Van Breugel, Wat ontzettend vervelend om te lezen dat je meer hebt betaald dan de bedoeling was en dat u een vervelende ervaring heeft bij het gebruik van onze dient. Omdat  parkeergeld een belasting is die wij innen namens de gemeente, zijn daar strikte regels aan verbonden. Wij hebben helaas geen mogelijkheid in ons systeem de parkeerduur achteraf aan te passen. Bij het gebruik van parkeerapps in zijn algemeenheid, is het door tal van externe oorzaken mogelijk, dat een app niet goed functioneert. Bijvoorbeeld: Een (kortstondige) issue met de mobiele dataverbinding. Ook vanwege het grote aantal mogelijke externe oorzaken, is het voor ons niet mogelijk te traceren wat de oorzaak in uw specifieke situatie is geweest. Externe storingen komen relatief weinig voor, hetgeen niet wegneemt dat de gevolgen buitengewoon vervelend zijn. Uit het door ons ingestelde onderzoek, is gebleken dat er op de bewuste dag geen storingen waren in onze systemen (“Het Platform”) of meer specifiek de parkeerapp. Om die reden bestaat er geen aanleiding om u te compenseren voor de gemaakte parkeerkosten. Voor de volledigheid verwijzen wij u naar de door ons gehanteerde Algemene Voorwaarden (art. 14), waarin de aansprakelijkheid door Yellowbrick wordt beperkt. Vanzelfsprekend begrijpen wij dat de gang van zaken voor u vervelend is. Het spijt ons daarom u niet anders te kunnen informeren. Met vriendelijke groet, Marleen Team Yellowbrick.

Alle klachten die gemeld zijn door Arthur Van Breugel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM