Klacht: Onterecht teveel betaald

No Brick op 02 september 2015 over Yellowbrick in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Yellowbrick has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 oktober 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Graag ontvang ik uw klantnummer, aangezien wij met de door genoemde gegevens geen informatie kunnen oproepen in ons systeem. Met vriendelijke groet, Yellowbrick

Categorie Parkeren
Status Opgelost
Datum 2 september 2015

Een klant heeft onterecht een factuur van 30 euro ontvangen van Yellowbrick voor parkeren in Rotterdam, ondanks dat hij kan aantonen dat hij correct heeft in- en uitgecheckt. Na drie maanden van communicatie en onderzoeken door de technische dienst, ontving de klant een onjuist antwoord dat niet overeenkwam met zijn situatie. Uiteindelijk is de klacht opgelost, maar de klant heeft veel tijd en moeite moeten investeren om dit recht te zetten.

Mijn Klacht:

In Rotterdam nog geen half uur geparkeerd. Ik heb netjes in en uitgecheckt. Dit heb ik bewezen door mijn telefoonrekening van mijn mobileprovider op te sturen.
Echter brengt Yellowbrick 30 euro inrekening, want ik zou niet uitgecheckt hebben. Ik ben ruim drie maanden met Yellowbrick bezig en krijg steeds te horen “technischedienst is het aan het onderzoeken”. Vervolgens krijg ik een bericht dat helemaal niet met mijn verhaal overeenkomt en hebben ze het in hun antwoord over een hele andere parkeertijd. Oeps… mijn collega heeft het verkeerd doorgegeven is het antwoord. Opnieuw onderzoek gestart n.a.v. mijn parkeertijd….. Ik wacht nu opnieuw 5 weken. Factuur moest ik drie maanden geleden wel binnen een week betalen anders ging het naar het incassobureau. Ppppffftttt .. Tot die tijd niet parkeren meer met Yellowbrick. Ik vertrouw het voor geen (parkeer) meter!!!

Gewenste Oplossing:

NIET tevreden !!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Yellowbrick over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Yellowbrick in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Klacht is (op z'n Yellowbrick's) afgehandeld. Ik kan aangeven als ik een bon van de Hema wil ontvangen voor een taartje daar ze er 4 maanden over hebben gedaan mijn klacht af te handelen. U begrijpt natuurlijk dat mijn Yellowbrick kaart in de recycle bak beland.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Yellowbrick een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Yellowbrick

Heeft op 26 oktober 2015 om 11:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM