Klacht: Onterechte kosten

jhrgoedh op 27 september 2021 over Yards Gerechtsdeurwaarder in de categorie Deurwaarders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deurwaarders
Status Open
Datum 27 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er staat nog een factuur van € 265,93 open. Daar is door Yards blijkbaar een dagvaarding voor naar mij gestuurd, die ik nooit ontvangen heb! Dit heb ik, inmiddels 1 jaar geleden via de mail ook aan hun doorgegeven. Ik heb destijds ook aangegeven dat ik die factuur zónder bijkomende kosten wil voldoen omdat ik nooit een dagvaarding ontvangen heb. Ik zou hier zeer zeker op gereageerd hebben, heb toen uitgelegd dat mijn inkomsten niet hoog zijn, en ik graag een regeling wil treffen. Hier heb ik nooit een reactie op gehad!!! Een jaar lang niets meer gehoord.
Nu, 1 jaar verder heb IK zelf, via de mail contact met Yards gezocht en wederom gezegd dat ik de factuur van € 265,93 nog dezelfde dag wil betalen, er is er geen enkele redelijke vorm van communicatie mogelijk, sterker nog 1 jaar na dato geven ze aan dat ze loonbeslag gaan leggen! Dit overtreft toch werkelijk alles, als ik ze vorige week niet gemaild had, had ik waarschijnlijk nooit meer iets van ze gehoord….
Zoals ik al verschillende keren heb aangegeven wil ik de factuur direct betalen als daarna mijn dossier gesloten wordt.

Gewenste Oplossing:

Factuur betalen zonder die bijkomende kosten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Yards Gerechtsdeurwaarder

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Yards Gerechtsdeurwaarder nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door jhrgoedh
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM