Klacht: betaling

Wilma van Zanten op 16 januari 2021 over www.online-koopjes.com in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 16 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

bestelnummer 16847447588943
ik heb deze bestelling geplaats met afspraak betaling na levering!
heb nog steeds niks ontvangen maar Klarna komt nu dat ik moet betalen anders komt er boete boven op! dit is jullie fout ik wil graag dat jullie dit ophelderen. anders zie ik van de koop af dan hoef ik de bestelling niet meer.

Gewenste Oplossing:

als dit alles goed geregeld is en hier antwoord op krijg en geen berichten van Klarna !!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over www.online-koopjes.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over www.online-koopjes.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wilma van Zanten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten