Klacht: woning ingetroken dou urgentie hebben voorang dan medcihe urgentie

el alquioui1 op 03 maart 2014 over Woonin in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Woonin
Categorie Woningcorporaties
Status In behandeling
Datum 3 maart 2014

Een huurder heeft gereageerd op een woning en verwachtte om 8 uur op de hoogte te worden gesteld, maar ervaart dat de woning is toegewezen op basis van doorstroming in plaats van medische urgentie. De klager vindt dat de woningcorporatie eerder duidelijkheid had moeten geven over de toewijzingscriteria en stelt dat de communicatie niet volgens de regels verloopt.

Mijn Klacht:

heb op en woninge geregeerd zou van dag om 8 uur bekent maken heb en ernistig mediche urgentie.de woning is ingetroken word dou urgentie voor rang gegeven.
Ik vind dat ze dat eerder moeten vermelden. Mitros had verteld aan iemand dat u de woning zou krijgen.dit is niet volgens de regels.

Gewenste Oplossing:

alles ze rekkening houden met nood van de mediche urgentie en de woning krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Woonin in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM