Mijn Klacht:
direkt stoppen met afboeken, en teveel afgehaalde bedragen terug storten.
nooit de bedoeling geweest om een abonnement te nemen.
Gewenste Oplossing:
Alle geldbedragen terug
groen 586 op 03 mei 2019 over Wly Winkelspaar in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen
Samenvatting wordt geladen...
direkt stoppen met afboeken, en teveel afgehaalde bedragen terug storten.
nooit de bedoeling geweest om een abonnement te nemen.
Alle geldbedragen terug
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wly Winkelspaar
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wly Winkelspaar nog niet in behandeling is genomen.
Reactie van de melder van de klacht
6 jaren geleden - Als ik geweten had, dat het blijvende afschrijvingen zijn, het is niet duidelijk geweest. Het blijkt wel, ik heb er geen gebruik van gemaakt nooit om precies te zijn Waarom bij geen gebruikt even een berichtje. Maar het onbeperkt door blijven lopen. Niet tevreden met het geheel.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM