Klacht: Ik heb al 5 keer een artikel besteld en iedere keer is het er niet

Wim Holtmeulen op 22 juni 2020 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 22 juni 2020

Een klant heeft meerdere artikelen besteld bij Wish, maar alle vijf recent bestelde artikelen zijn afgewezen, ondanks dat er netjes is betaald. De klant vindt het onacceptabel dat geen enkel artikel is verzonden en is van plan om verdere stappen te ondernemen.

Mijn Klacht:

Ik heb al zoveel artikelen besteld en netjes betaald en nu heb ik 5 artikelen besteld van een euro en ze zijn allemaal afgewezen dit is toch niet normaal dat er geen één artikel verzonden kan worden maar ik laat dit er niet bij zitten hier ga ik mee verder jullie horen nog van mij afz Wim Holtmeulen

Gewenste Oplossing:

NIET

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht Wim Holtmeulen

6 jaren geleden - ?

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM