Klacht: bestellingen en betalingen die wij niet hebben geplaatst

dirk.muysers op 18 april 2020 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 18 april 2020

Een klant heeft opgemerkt dat er op 20 maart 13 bestellingen zijn geplaatst via Wish, terwijl zij deze niet hebben gedaan. Ondanks het annuleren van de bestellingen en het ontvangen van een bevestiging, is er toch een betaling van 148,55 euro van hun Visa-rekening afgeschreven. De klant hoopt het geld terug te krijgen.

Mijn Klacht:

op 20 maart zouden 13 bestellingen gedaan zijn, maar wij hebben deze niet geplaatst.
wij hebben alle bestellingen geannuleerd en daar bevestiging van gekregen…maar toch staat er een betaling op de visa van 148.55€

wij hopen onze centjes terug te krijgen

Gewenste Oplossing:

wij zijn pas tevreden als wij ons geld terug krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door dirk.muysers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM