Mijn Klacht:
Ik heb een gloednieuwe telefoon van met afsluiting van abonnement ik heb er zuinig een hoesje en een screenprotector op gedaan. Me telefoon viel uit me handen 2 maanden later er kwam een enorme barst op het hoek van de telefoon die doorliep op mijn gehele scherm. ( screenprotector had dus niet geholpen in dit geval) nu heb ik de telefoon opgestuurd waardoor ik een email krijg dat ze de toestel niet gaan maken “fraude” word erbij vermeld dat de telefoon al kapot was tijdens aanvraag verzekering.
Dit is totaal niet het geval geweest toestel komt nieuw uit de winkel. En ik had direct een toestelvezekering op gedaan. Ik heb mijn toestel terug gestuurd gekregen. Niet gemaakt en hij gaat ook niet eens meer aan. Dit kon eerder wel!! Hele slechte service ze sturen je maandelijkse facturen maar als het op reparatie aankomt doen ze niets anders dan uit hun neus eten. Ik voel me gewoon opgelicht. Ik heb nu wel me les geleerd lees eerst over de bedrijf voordat je er een contract afsluit. Het gaat trouwens ook allemaal via via met hun waardoor contact slordig is. Het is gewoon een tussenbedrijf die op je buit is.
Gewenste Oplossing:
Als er professioneel gehandeld word en opties met oplossingen. Je bent tenslotte klant en klant is koning. Ik voel me helemaal niet welkom bij wertgarantie deze inhoudstelling moeten zij veranderen.


