Klacht: Wehkamp kan niets voor mij doen mbt garantieafhandeling vrieskast

ArminFetibegovic op 01 mei 2023 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wehkamp has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 mei 2023
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, Onze excuses voor het late antwoord. Wat vervelend dat het niet goed gaat met de reparatie van uw koelkast. Om uw klacht verder in behandeling te kunnen nemen, wil ik u vragen om een mail te sturen naar [email protected]....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Wehkamp
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 1 mei 2023

Een klant heeft een vrieskast gekocht bij Wehkamp die nog binnen de garantieperiode valt, maar ondervindt problemen met de garantieafhandeling. Na het melden van een storing werd er pas na vier dagen een afspraak ingepland, en uiteindelijk bleek de reparateur niet te komen vanwege ziekte, met een nieuwe afspraak pas 1,5 week later. De klant is ontevreden over de lange wachttijd en de overlast die dit met zich meebrengt.

Mijn Klacht:

Vrieskast gekocht bij Wehkamp die nog ruim in de garantieperiode valt. Storing gemeld bij Wehkamp waarna 4 dagen later pas een afspraak ingepland kon worden met schijnt een heel onbetrouwbaar bedrijf om mijn vriezer te repareren. Ondanks vele overlast en bedorven etenswaren is een afspraak pas 2,5 weken later ingepland door de reparatiebedrijf. Vandaag dus vrij genomen en halve keuken leeg gemaakt om toegang tot apparaat te realiseren blijkt dat reparateur toch niet van plan was om vandaag langs te komen ivm ziekte monteur. Nieuwe afspraak was mogelijk pas over 1,5 week of later. Daar was ik dus niet mee eens gezien ik veel etenswaren bij kennissen moest onderbrengen en hun tot overlast bezorgt heb, daarnaast zit alle rommel uit de keuken in mijn woonkamer momenteel. Ik heb daarna Wehkamp gebeld om een oplossing. Helaas zegt Wehkamp Niets voor mij te kunnen doen en dat ik gewoon moest wachten, dat niemand kan garanderen dat ze over 1,5 week wel komen opdagen en of er dan wel mijn vriezer gerepareerd is. Ze bieden ook geen enkele medewerking om te zorgen dat de vriezer binnen een reële termijn gerepareerd wordt en ook willen ze niet meewerken om een vervangend product aan te bieden of geld terug te betalen tot dat er een keertje monteur langs is geweest. Verloren etenswaren en mijn verloren vrije dag hebben ze helemaal niet over. Dit vind ik onacceptabel manier omgaan met de klanten.

Gewenste Oplossing:

Reparatie binnen 2 dagen of vervangend product of geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 06 mei 2023 om 15:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

Onze excuses voor het late antwoord. Wat vervelend dat het niet goed gaat met de reparatie van uw koelkast. Om uw klacht verder in behandeling te kunnen nemen, wil ik u vragen om een mail te sturen naar [email protected]. Vermeld in de mail uw mailadres, geboortedatum en een omschrijving van uw klacht zodat we u verder kunnen helpen.

We zien uw mail graag tegemoet.

Met vriendelijke groet,
Webcare Team Wehkamp

ArminFetibegovic

Heeft op 06 mei 2023 om 16:35 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Wehkamp geeft plossingen die hun uitkomt en als het geen kost, fatsoen, klant vriendelijkheid, klantgerichtheid, eerlijkheid en ga zo door kennen ze niet. Reparatie is uitgevoerd maar de kosten, stress en vele beledigingen die hun klantenservice hebben gemaakt liggen ze niet wakker van. Ze zijn met deze manier van omgaan met de klanten totaal klant onwaardig. Nooit meer Wehkamp wat mij betreft!!!

Bericht van Wehkamp

2 jaren geleden - Goedenavond, Spijtig om te lezen van deze ervaring. Wilt u ons mailen naar [email protected] met deze klacht, uw klantnummer en ter verificatie uw geboortedatum? Zo kunnen we uw account erbij pakken en meekijken. We wachten uw bericht af. Met vriendelijke groet, Webcareteam Wehkam

Reactie van de melder van de klacht ArminFetibegovic

2 jaren geleden - Ik ga niet 10 keer mijn gegevens en klacht doorgeven. Jullie hebben alle klachten en gegevens van mij via deze en andere wegen al gehad. Deze gezeik en steeds hetzelfde herhalen heeft me al 5 weken en 500 euro gekost. Als jullie echt iets mee willen doen kijk in jullie systeem naar mijn en jullie eerdere correspondentie. Gaat u weer hetzelfde reactie plaatsen zal ik niet meer op reageren.

Bericht van Wehkamp

2 jaren geleden - Beste ArminFetibegovic,​ ​ Wat jammer dat u een klacht heeft over de oplossingen die u geboden zijn. Deze reactie komt los voor ons binnen. Om uw klacht verder af te kunnen handelen wil ik u nogmaals verzoeken om een mail te sturen naar [email protected] met daarin een link naar uw klacht en uw klantgegevens. Wij nemen uw klacht daar uiteraard graag verder in behandeling.​ Met vriendelijke groet,​ Webcareteam Wehkamp

Alle klachten die gemeld zijn door ArminFetibegovic
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM