Mijn Klacht:
Ik heb vorig jaar november een tablet gekocht twv 900 euro. Nu heb ik sinds dag 1 continu problemen van blue screens tot aan haperende scherm enzovoorts. Uiteindelijk was ik het beu en ben ik m maar retour gaan sturen ter reperatie, dit ging moeilijk in mijn situatie want heb dat ding nodig voor school. Maar goed.
Retour gestuurd en na 4 weken weer terug bij mij op de deurmat.
Ik natuurlijk benieuwd wat er gedaan is.
Ik zie 2 a4tjes van microsoft met een aantal vinkjes zoals, hardware scan: keyboard check, cpu check etc.. ik denk okee en wat is er dan gedaan??? maar goed.
Ik de surface opstarten en zie dat windows opnieuw is geinstalleerd had ik zelf al 3x gedaan maar goed.
Geloof het of niet, na het windows setup proces te hebben doorloopt en hij is nog geen 30 minuten aan en loopti weeeer helemaal vast.
Ik heb er een filmpje van gemaakt om het te bewijzen.
Waar het mij omgaat is dat er helemaal niks aan reperatie is gedaan en ik 4 weken zonder heb gezeten.
Ik eis gewoon mijn geld terug ben er echt helemaal klaar mee.
Gewenste Oplossing:
Ik eis mijn geld terug

