Klacht: Weekenddesk schuift problemen naar klant

user-1447182 op 23 juni 2018 over Weekendesk.nl in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 23 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Weekend weg geboekt via Weekenddesk voor vier volwassenen. Om agenda’s af te stemmen en een leuke accommodatie te boeken is een aardige opgave, vooral omdat er ook nog een verjaardag in niet passen. Ineens telefoontje van Weekenddesk: foutje gemaakt, accommodatie is volgeboekt. Sorry, foutje in ons computersysteem. U kunt er niet naar toe, jammer. Alternatieven: ons geld retour of ons! uitje uitstellen. Voor dat ongemak krijgen we een kadobon van €40 toegezegd. Ik geef aan dat we dingen geregeld hebben om te bezoeken en dat we niet alles op z’n kop gaan zetten. Weekenddesk kan 23km verderop een alternatief regelen. Dat is dan wel twee keer zo duur. Daar willen ze dan een tegemoetkoming van €100 in geven. Maar dan nog bijna twee keer zo duur. Ik verwacht dat Weekenddesk het regelt. Fouten in hun systeem moeten niet het probleem van de klant worden.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht dat Weekenddesk een minimaal gelijkwaardige accommodatie regelt in de buurt van de oorspronkelijke accommodatie zonder de kosten bij de klant te leggen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Weekendesk.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM