Klacht: foute rekening

Gblankenzee op 23 juli 2014 over Waternet in de categorie Waterschappen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Waternet
Categorie Waterschappen
Status Open
Datum 23 juli 2014

Een klant van Waternet heeft een foutieve afrekening ontvangen, waarbij hij een terugbetaling van 577,00 euro in plaats van de verwachte 65,00 euro kreeg. Na contact met de klantenservice bleek dat er meerdere klanten met hetzelfde probleem zijn, wat de klant zorgen baart over de betrouwbaarheid van Waternet.

Mijn Klacht:

Ik heb gisteren mijn afrekening gehad en ik krijg 577,00 terug!!!!!!!!!!!
En dat terwijl ik 65,00 terug hoor te krijgen!!!!
Inmiddels gebeld met klantenservice waar een niet al te slimme meneer het eerst niet door had en daarna zei o jee dan is het weer gebeurd, en ik ben niet de enige natuurlijk, gaat het wel goed met Waternet vraag ik mij af!

Gewenste Oplossing:

Ala deze dingen niet meer voorkomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM