Mijn Klacht:
Op 25 mei een bestelling geplaatst voor een Michael Kors horloge. Op 9 juni heb ik bericht gekregen dat deze is verzonden naar mij. Op 11 juni heb ik melding gemaakt dat het horloge er niet was, terwijl deze volgens trackTrace op locatie geleverd zou moeten zijn.
Binnen 1 dag (12 juni) heb ik bericht gekregen dat ze een onderzoek gaan starten bij PostNL. Ik was blij met dit bericht omdat het bij mijn vorige bestelling erg lang duurde voordat ik antwoord kreeg.
Echter was de blijdschap van korte duur. Dit was ook direct het laatste contact wat we hebben gehad. Inmiddels is het 14 juli (een maand na de eerste reactie van Watch2Day). Ik heb hen ongeveer 5 a 6 herinneringen gestuurd en gevraagd om een update.
Ik vind het bizar hoe Watch2Day met hun klanten omgaat. Ik heb tot op de dag van vandaag geen product ontvangen en daar lijkt de klantenservice lak aan te hebben.
Alsnog zie ik graag een oplossing voor dit niet geleverde product.
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn geld terug heb.

