Klacht: Wasmachine al 6 weken kapot

Nicole Van der Kemp op 17 februari 2023 over BBC in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BBC
Categorie Media
Status Open
Datum 17 februari 2023

Een klant van BBC ervaart problemen met een wasmachine die al zes weken defect is, en dit is de derde keer binnen een half jaar. Ondanks de garantie en herhaalde pogingen om contact op te nemen, voelt de klant zich genegeerd en moet zelf contact opnemen met Samsung. De situatie heeft geleid tot aanzienlijke overlast, waaronder ziekte in het gezin, en de klant is zeer ontevreden over de geboden service.

Mijn Klacht:

We hebben de wasmachine al 6 weken kapot. Dit is de 3e keer binnen een half jaar tijd. Al met al hebben al 2 maand lang overal heen moeten crossen met de was. Mijn dochter is al 3 dagen ziek en heeft het bed overgekotst!! Dit is niet meer te doen. We hebben nog garantie maar jullie doen er gewoon niks aan. We moeten het zelf maar regelen met Samsung. We kunnen jullie niet eens bereiken. Mijn man heeft al wel 10 keer gemaild. En iedere keer worden we aan het lijntje gehouden. Vorige week klacht ingediend en nu weer een week verder. Schandalig gewoon!! Ik werk zelf ook in de winkel en heb ook wel eens klachten en dit wordt aktijd netjes opgelost. Nog nooit zoiets bij een winkel meegemaakt!! Dit is de laatste keer dat ik wat bij jullie heb gekocht!! Ik verwacht dat juliie dit heel snel op lossen!!

Nicole van der Kemp

Gewenste Oplossing:

Geld terug!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BBC

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BBC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nicole Van der Kemp
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM