Klacht: Ondanks herhaalde meldingen, bezorgt VSP Netwerk folderpakket niet

Carmen op 28 augustus 2013 over VSP in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf VSP
Categorie Reclame
Status Open
Datum 28 augustus 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Inmiddels ontvangen wij sinds begin juni geen wekelijks folderpakket via de brievenbus.
Ik heb dit meermaals zowel telefonisch als via de VSP netwerk website gemeld. Ik krijg na melding via de website ‘keurig’ een mailtje dat het probleem de komende dagen zal worden opgelost. En daar blijft het dan bij.
Ik ben dan ook verbaasd om via deze website te lezen dat klachten binnen 2 dagen succesvol worden opgelost. Aangezien het mij al ruim 2 maanden via direct contact met hen niet lukt.
Nota: de bezorger woont een paar deuren verder en ik zie dus wel wekelijks de pakketten staan.

Gewenste Oplossing:

Continue en wekelijks tijdige bezorging van het folderpakket.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over VSP

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over VSP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM