Klacht: al maanden geen folders!!

Marijke Landlust op 11 september 2014 over VSP in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf VSP
Categorie Reclame
Status Open
Datum 11 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een maand geleden heb ik u op deze zelfde manier bericht dat wij al maanden geen folders krijgen aan de westercluft 30 te steenwijk. Dat dateert echt al van ruim voor de zomervakantie. In het begin het ik dat niet gemeld omdat ik ze nog niet meteen miste, maar ik vind het nu niet meer leuk dat ik ze niet krijg, met alle feestdagen voor de deur.
U heeft mijn klacht toen (automatisch) bevestigd, maar er is nog niets veranderd. Kunt u mij laten weten wanneer ik weer folders kan verwachten?

P.S.: ik zie de bezorger ook nooit fietsen, dus volgens mij slaat hij / zij of ons rijtje helemaal over (je moet er ook echt voor omfietsen) of ze worden helemaal niet bezorgd.

Marijke Landlust

Gewenste Oplossing:

Als ik weer wekelijks de folders krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over VSP

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over VSP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM