Klacht: Vervelende reactie via mail nav kapot kledingstuk

Charlotte1893 op 19 november 2015 over Vorstenbosch Women in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 19 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een shirt, aangekocht via Vorstenbosch, zat vol met gaatjes op de voor en achterkant. De man van de winkel zei dat dat kwam door het dragen van een riem en zei dat we maar een andere riem moesten kopen. De man gaf aan dat we moesten bellen, dat wilden we niet aangezien we dan niks zwart op wit hebben. We hebben nogmaals een mail gestuurd met foto’s waarop duidelijk te zien was dat het ook op plekken zat, waar het shirt niet in aanraking komt met de riem. Dat argument van zijn kant houdt dus totaal geen stand. Op deze mail hebben we geen reactie gehad. Hierdoor voelen we ons niet serieus genomen, en we hebben nog steeds een kapot shirt. Ronduit een vervelende ervaring bij Vorstenbosch.

Gewenste Oplossing:

Als Vorstenbosch weer contact opneemt en een redelijk aanbod doet. Liefst willen we ons geld terug, omdat we zo'n vervelende ervaring hebben met die winkel en de (vermoedelijk) eigenaar.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM