Mijn Klacht:
Hieronder de tekst van de mail die ik naar Voordelengids heb gestuurd.
Mijn klacht is dat ik de voordeelpassen heb teruggestuurd en toch nog steeds aanmanningen krijg omdat men zegt dat men de passen niet retour ontvangen heeft. Ik heb onderstaande mail gestuurd en daar een negatief antwoord op ontvangen.
“Geachte mevrouw Sollie,
Naar aanleiding van het telefoongesprek van vanmiddag het volgende.
Op het moment dat ik bij de verkoop op straat akkoord ging met de aanschaf van de voordeelpassen, werd mij door de verkoper gezegd dat ik me altijd nog kon bedenken.
Ik moest dan binnen 7 dagen na ontvangst van de voordeelpassen, de envelop met de ongebruikte passen retourneren naar de afzender.
Daar is bij gezegd dat dit kan zonder postzegel. Iemand anders met wie ik op dat moment samen was, kan dat bevestigen. Overigens is toen ik telefonisch contact heb opgenomen na ontvangst van de aanmaningen ook bevestigd dat retourneren zonder postzegel mogelijk is.
In het telefoongesprek van vanmiddag heeft u aangegeven dat de retour gezonden envelop niet bij u is aangekomen. Dat maakt het allemaal heel vervelend.
Met u is afgesproken dat ik een en ander op de mail zou zetten en dat doe ik hierbij.
Ik verzoek u om mijn voordeelpassen alsnog te annuleren en de incasso van de geretourneerde aankoop stop te zetten.
Ik zie uw antwoord met belangstelling tegemoet,
Met vriendelijke groet,
Nino Marchelinus”
Gewenste Oplossing:
Als de incasso ten bedrage van 79,90 wordt stopgezet en ik een bevestiging krijg van de beeindiging van de klantrelatie.

