Klacht: Volder aanbieding uitverkocht

Nel jonkers op 19 november 2023 over Vomar in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vomar is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Vomar
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 19 november 2023

Op zondag 19 november was de klager om 9.30 uur aanwezig in de Vomar supermarkt voor de folderaanbiedingen, maar constateerde dat verschillende producten uitverkocht waren. Ondanks het vragen aan meerdere medewerkers kreeg de klager geen hulp of oplossing voor het probleem.

Mijn Klacht:

Zondag 19 november ging de folderaanbiedingen in was om 9.30 aanwezig uitverkochte verschillende medewerker gevraagt nee het was uitverkocht er was verder niemand die bij kon verder helpen daarom deze klacht

Gewenste Oplossing:

Dat de aan bieding alsnog kan kopen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vomar

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vomar over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vomar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nel jonkers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer