Klacht: Nogmaals de prijs op het etiket is anders dan de prijs op de kassa

thausu op 23 juli 2023 over Vomar in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vomar is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Vomar
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 23 juli 2023

Een klant van Vomar in Enkhuizen meldt dat de prijzen op het schap niet overeenkomen met de prijzen aan de kassa, wat herhaaldelijk voorkomt. Ondanks het melden van dit probleem aan de manager, zou er volgens de klant geen oplossing worden geboden, wat leidt tot de vraag of dit een beleid is voor extra inkomsten.

Mijn Klacht:

Vomar Enkhuizen Clarissenplaats winkel 2 prijzen op het schap komen niet overeen met de prijzen op de kassa, dit is al een parodie. Elke week hetzelfde probleem met volgende producten en de manager zegt dat er niets aan te doen is. Is dit het bedrijfsbeleid voor extra inkomsten?

Gewenste Oplossing:

Het is oplichterij om incompetente werknemers te ontslaan

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vomar

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vomar over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vomar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door thausu
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer