Klacht: faken worden niet gevuld

BO.1969 op 28 augustus 2014 over Vomar in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vomar is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Vomar
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 28 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik ben er achter gekomen dat de faken niet gevuld worden en dat de faken leeg blijven terwijl ze de producten wel binnen hebben achter in het magazijn ze beweren dat het product niet leverbaar is hoe kan het dat ik het product gisteravond heb gekocht en hun beweren dat het niet leverbaar is dat product kwam uit het magazijn en dat de faken blijven leeg B.V. de vak van de koffie is al een hele week leeg terwijl ze drie dozen achter in het magazijn staat en het vak blijft leeg B.V. de vak van de curry is al een is al een halve week leeg terwijl het product in het magazijn staat en het vak blijft leeg wordt niet gevuld het gaat om de oké producten

Gewenste Oplossing:

ze moeten de producten gewoon vullen en niet zeggen dat het niet leverbaar is terwijl het product achter in het magazijn staat en zorgen dat die faken vol is en blijft

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vomar

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vomar over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vomar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer