Mijn Klacht:
Klacht 1: opzeggen van abonnement wordt (bewust?) lastig gemaakt. Kost veel moeite om een email adres te vinden. Aanmelden is geen enkel probleem daarentegen, dus het zal niet aan de techniek liggen.
Klacht 2: geen melding terug ná opzegging over hoe en wat nu verder. Alleen een algemene mail dat het bericht is ontvangen. Niets over nog te betalen of tot welk moment nog een krant te ontvangen.
Klacht 3: waarom zo\’n lange opzegtermijn. De termijn gaat ook niet in op de dag van opzegging maar de bestaande betaling wordt afgerond en dan volgt nog een hele maand die gewoon betaald moet worden. Dus soms kan een opzegging nog ruim 7 weken duren. Dat is echt veel te lang en niet klantvriendelijk.
Klacht 4: om mijn stem te laten horen heb ik een automatische incasso (ruim na mijn opzegging!) terug laten storten. En nou moet je eens opletten hoe snel en alert ze reageren. Binnen enkele dagen een semi-dreigende mail dat ik geld moet storten.
Klacht 5: nadat ik (dan maar weer) dat geld heb gestort voor die ene maand krijg ik alsnog een acceptgiro met wederom zo\’n semi-dreigbrief. Geen enkele moeite wordt gespaard, menskracht voldoende om dit af te handelen blijkbaar, want het gaat om geld.
Gewenste Oplossing:
Opzeggen moet makkelijker en klantvriendelijker worden gemaakt. Dit past ook absoluut niet bij een krant als Volkskrant die naar anderen ook kritisch kijkt. Voor mij een reden voorlopig zo\'n avontuur niet meer aan te gaan. Jammer, niet slim, ik ben denk ik ruim 8 jaar betalend lid geweest. Na ruim € 3.000 aan kranten te hebben betaald, zou een excuus-cadeau op zijn plaats zijn.

