Klacht: niet bezorgd

waarom moet dit op 02 maart 2020 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 2 maart 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemorgen, afgelopen jaar is mijn krant een aantal maal niet bezorgd. Na hiervan een melding gemaakt te hebben, is jullie oplossing om de duur van het abonnement met deze gemiste krant te verlengen.

in 2019 was de factuur datum 26 februari, in 2020 24 februari. Hoe weet ik dat mijn abonnement inderdaad verlengd is en met hoeveel dagen

Gewenste Oplossing:

Graag een overzicht van de data waarop ik kan zien dat mijn abonnement verlengd is. Dit door dat ik een aantal kranten niet heb ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door waarom moet dit
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM