Klacht: Herhaaldelijk krant op zaterdag niet bezorgd

Hans Lassche op 25 oktober 2022 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Volkskrant
Status Nieuwe klacht
Datum 25 oktober 2022

Hans Lassche heeft herhaaldelijk geen zaterdagkrant ontvangen, nu voor de derde keer binnen enkele weken. Ondanks het melden van deze problemen en het stellen van vragen, heeft hij geen uitleg ontvangen van de Volkskrant. Hierdoor overweegt hij zijn abonnement op te zeggen.

Mijn Klacht:

Nu de 3e keer binnen enkele weken geen zaterdagkrant bezorgd. Heb dit telkens netjes gemeld, na de 2e keer ook al vragen gesteld, maar geen uitleg gekregen. Daarom overweeg ik maar op te zeggen. De klant lijkt geen koning meer.
Groet, Hans Lassche

Gewenste Oplossing:

Uitleg wat er aan de hand is; even persoonlijk contact, is het minst dat ik verwachtte.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hans Lassche
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM