Klacht: geen bezorging

josenruud op 18 augustus 2016 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 18 augustus 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Tijdens onze vakantie van 19 juli tot 15 augustus blijkt er slechts een keer een Volkskrant te zijn bezorgd (zaterdag 30 juli). Het lijkt erop dat de bezorger heeft geconstateerd dat wij afwezig waren en de bezorging van de krant daarom maar achterwege liet gedurende meer dan drie weken. Wij vinden dat dit absoluut niet kan!

Gewenste Oplossing:

Wij verwachten dat dit uitgezocht wordt en wij een uitgebreide verklaring krijgen over hoe en waarom dit kon gebeuren. Daarnaast achten wij een financiële schadeloosstelling gerechtvaardigd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM