is al lang weer opgelost mevrouw had al een keer gemaild wij hebben netjes het bedrad geretouneerd op 9sept maar dan toch weer op klacht zetten jammer maar toch weer opgelost
Mijn Klacht:
Wij hebben circa een maand geleden een voetbaltenue voor ons dochtertje besteld en ook gelijk betaald. Het tenue is nog altijd niet geleverd en wij als klant worden niet op de hoogte gehouden van de stand van zaken… Als er eindelijk een reactie komt op onze verzoeken wordt er alleen gevraagd of we het tenue ontvangen hebben? Niet dus, daarom sturen we berichten/bellen we. Op de site blijft de status op “klaar voor verzenden” staan. Ofwel er is nog helemaal niets verstuurd! Onze dochter zou het tenue voor haar verjaardag krijgen maar die datum is inmiddels voorbij!
Gewenste Oplossing:
De totaalkosten voor het tenue retour storten op onze bankrekening! Graag per direct!
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Voetbalwarenhuis.com in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Voetbalwarenhuis.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Bericht van
13 jaren geleden - dit is ook weer een mevrouw die niet goed kijkt dathet bedrag al is terugestort
het tenue was er niet meer leverbaar
Transactie
Betalingsgegevens
ID16621947.
BeschrijvingTerugboeking van transactie #16248552 (Order #100010389 at Voetbalwarenhuis) .
StatusCompleted .terugestort
Datum / Tijd 2012-09-09 22:26:54 .
Voltooid2012-09-09 22:26:51 .
Bedrag EUR -60.14 .
Transactie kostenEUR 0.19.
Netto BedragEUR -60.14.
Klantgegevens
Naam Ronald Tromp .
AdresPotgieterstraat 11.
Postcode1702 EA .
StadHeerhugowaard .
LandNetherlands .
IP-adres 84.106.209.246 .
[email protected] .
Order Details
WebsiteVerkoop voetbal artikelen .
Order ID100010389 .
Producten
•1 x : Real Madrid kids tenue thuis Adidas 2011/2012
Originele Transacties
ID
Beschrijving
Bedrag
16248552
Order #100010389 at Voetbalwarenhuis
59,95
.
.
.
.
is al lang weer opgelost mevrouw had al een keer gemaild wij hebben netjes het bedrad geretouneerd op 9sept maar dan toch weer op klacht zetten jammer maar toch weer opgelost
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Voetbalwarenhuis.com beoordeeld.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.