Klacht: 2maanden lang en nog mijn geld niet terug gekregen!!!

anas pastos op 12 oktober 2013 over Voetbalwarenhuis.com in de categorie Internetshops - Sport

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 januari 2014
Status Opgelost
Datum 12 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb ergens in augustus een trainingspak besteld en BETAALD van Chelsea en heb lang moeten wachten op hun reactie, na een maand lang heb ik te horen gekregen dat ze het niet op voorraad hebben en heb dan gevraagd of ik mijn geld terug zou krijgen en ze vroegen 2a3 keer het bestelnummer om zo te controleren of het juist is en inderdaad het was juist dat ik mijn geld terug moest krijgen en nu weer maand later (dus 2maanden na bestelling) heb nog geen cent gezien!!!

Gewenste Oplossing:

ik wil mijn geld terug!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Voetbalwarenhuis.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Voetbalwarenhuis.com nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Voetbalwarenhuis.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Voetbalwarenhuis.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - klacht is nog ALTIJD NIET OPGELOST!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM