Klacht: future target

mardy123 op 05 januari 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Vodafone 24/7 Web Crew heeft de klant doorverwezen naar de Vodafone website (www.vodafone.nl/smsklacht) voor meer informatie en de juiste procedure.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 5 januari 2012

Een klant van Vodafone heeft geklaagd over een maandelijkse afschrijving van ongeveer 26,00 euro voor een dienst genaamd 'future target', waarvoor hij zich niet heeft aangemeld. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

maandelijks ongeveer 26,00 euro afschrijven voor een dienst
[future target] waar ik niks voor aangemeld heb maar wel voor betaal

Gewenste Oplossing:

geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 06 januari 2012 om 12:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vodafone 24/7 Web Crew heeft de klant doorverwezen naar de Vodafone website (www.vodafone.nl/smsklacht) voor meer informatie en de juiste procedure.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie