Klacht: Wekker nog niet ontvangen na 3 weken

klagerc27a4e57 op 29 september 2026 over Visconte in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Visconte
Status Open
Datum 29 september 2026

Een klant heeft drie weken geleden een wekker besteld bij Visconte, maar heeft deze nog niet ontvangen. De klant is gefrustreerd omdat er op de wekker gerekend werd en verwacht dat er snel actie ondernomen wordt, hoewel er nog geen contact is opgenomen met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Ik heb drie weken geleden een wekker besteld bij Visconte, maar ik heb deze tot op heden nog niet ontvangen. Dit is erg frustrerend, omdat ik op de wekker rekende. Ik heb nog geen contact opgenomen met de klantenservice van Visconte, maar ik verwacht dat er snel actie ondernomen wordt.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek u om de wekker zo snel mogelijk naar mij te verzenden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Visconte

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten