Klacht: Niet Bereikbaar via telefoon chat klachtenformulier en mijn bestellingen niet in kunnen zien daardoor retourneren niet mogelijk

Velux08 op 04 juli 2019 over vidaXL in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Klanttevredenheid: 8.0/10 β˜…β˜…β˜…β˜…β˜†
Bedrijf vidaXL
Categorie Online Warenhuizen
Status In behandeling
Datum 4 juli 2019

Een klant heeft twee Velux UK08 grijze producten besteld, maar ontving een zwaar beschadigde doos met een kromgebogen stang en ontbrekend bevestigingsmateriaal. Ondanks het indienen van een retourverzoek en pogingen om contact op te nemen via telefoon, chat en het klachtenformulier, heeft de klant geen bevestiging of verdere communicatie ontvangen, waardoor retourneren niet mogelijk is.

Mijn Klacht:

Heb 2 velux uk08 grijs besteld en de eerste zending die ik gisteren 18 juni had ontvangen was de doos zwaar beschadigd. Met wit papier was een gat afgeplakt, en in het midden van de doos zat een grote deuk waardoor de stang
waar het doek omgewonden is helemaal kromgebogen is, ook miste het bevestigings materiaal. Ook lijkt het dat de doos al vaker geopend is en teruggestuurd. Er lijkt niet te worden gecontroleerd of het nog wel verkoopbaar is. Kortom niet te gebruiken. Gisteren een retour aangemaakt toen mijn account nog wel werkte.
Maar geen bevestiging of een retourprotocol ontvangen. Vandaag 19 juni geprobeerd te bellen te chatten en bij Mijn Bestellingen te komen, het is onmogelijk om contact te krijgen. Een klachtformulier ingevult zonder een bevestiging te krijgen dan alleen op de pagina ( bedankt voor uw feedback, in het Engels). Vandaag 19 juni het 2e velux rolgordijn ontvangen en de doos was ongeschonden en de inhoud was prima. 20 juni weer op geen enkele manier contact te krijgen met dit bedrijf en na 3 dagen nog steeds geen mailtje hoe en waar het defecte artikel te retouneren. Ik wil graag de verkreukelde rolgordijn omgeruild hebben voor een compleet ongeschonden exemplaar. Aangezien ik binnenkort ga verhuizen en de gordijnen voor mijn nieuwe huis nodig heb, wil ik graag dat het opgelost is.

Gewenste Oplossing:

Wil graag het beschadigde en onbruikbare velux uk08 kunnen omruilen voor een onbeschadigd velux uk08 grijs!

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door vidaXL in behandeling genomen

Bericht van vidaXL

6 jaren geleden - Beste Klant, Wij hebben u zojuist gebeld. Ik ben morgen te bereiken tussen 8:30 en 16:00 u mag mij altijd terug bellen. En anders probeer ik het snel nog eens. Met vriendelijke groet, Simone vidaXL Webcare Team

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - De klacht is door Simone naar tevredenheid opgelost!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM