Klacht: teveel betaald voor tickets Paul Simon

Luc Verbruggen op 09 mei 2018 over Viagogo in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Viagogo
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 9 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Via internet bestelde ik bij Viagogo 2 tickets voor het concert van Paul Simon op 5 juli 2018 in het sportpaleis in Antwerpen. Ik betaalde € 294,24 voor 2 tickets. Toen deze werden toegestuurd bleek dat het 2 plaatsen waren van € 80.

Gewenste Oplossing:

Dit is in strijd met de wetgeving waarin wordt gesteld dat de gevraagde prijs de reële prijs niet mag overstijgen. Ik vraag daarom de teruggave van: € 134,24

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Viagogo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Viagogo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM